UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

MICE

Послуги з організації Зустрічей, Інсентів, Конференцій та Заходів (MICE - послуги) оператора з ділового туризму "АРКТУР", Україна

КИМ МИ Є.

ТОВ "АРКТУР" є українським оператором з багаторічним досвідом надання комплексного корпоративного і туристичного обслуговування для бізнес клієнтів.

Основна мета нашої роботи - надання висококласних і професійних організаційних послуг для сегмента ділового туризму.

Саме тому наше портфоліо клієнтів на даний момент включає безліч місцевих і міжнародних компаній, які користуються нашими послугами для організації самих різних заходів. Якість наших послуг базується на досвіді роботи всієї нашої команди співробітників, на наших практичних знаннях з обслуговування та клієнтської підтримки, а також на етичному підході, який ми використовуємо при роботі з кожним нашим клієнтом. Все це дозволяє нам задовольняти запити найвимогливіших клієнтів і підтримувати лідируючу позицію нашої компанії на ринку корпоративного і бізнес обслуговування.

Ми можемо надати будь-які послуги, необхідні для успішного проведення запланованого Вами заходу - від творчих рішень з організації соціальних програм до надання туристичного обслуговування, розміщення в готелях будь-якого класу не тільки в Україні, але і в будь-якому куточку світу, безпосереднього контролю за проведенням заходу і оцінки його результатів.

ЩО МИ РОБИМО.

Справити потрібне враження на своїх клієнтів або співробітників під час проведення заходу - результат, на який орієнтується кожен наш корпоративний клієнт.

Розуміючи це, ми завжди намагаємося максимально передбачити будь-які Ваші бажання під час Вашої роботи з нами, створити максимально необхідну саме для Вашої компанії атмосферу заходу, допомогти Вам у оптимальному плануванні та логістиці проведення заходу.

Ми плануємо і проводимо заходи різної складності на основі розроблених нами мотиваційних рішень для наших клієнтів. Якщо Вас цікавить корпоративний і бізнес туризм в Україні та за кордоном, Ви зможете в повній мірі використовувати наш пакет першокласних рішень для організації будь-якого виду корпоративного обслуговування.

Пріорітетними напрямками нашої діяльності у сегменті ділового туризму є :

  • Корпоративні заходи
  • Наукові зустрічі
  • Збори та з'їзди
  • Мотиваційні програми
  • Тури та екскурсії
  • Корпоративні святкування 
  • Командоформуючі програми
  • Кетерінг
  • Організація Фуд Кортів

У ЩО МИ ВИРІМО.

Ми віримо, що основним активом нашої компанії і ключем до нашого успіху є наші співробітники.

Ефективність нашої роботи базується на колективній роботі всієї нашої команди в атмосфері поваги і взаємовиручки, тому що саме такий підхід є оптимальним для надання високого і професійного обслуговування нашим клієнтам і партнерам.

КОНФЕРЕНЦІЇ.

"Наш бездоганний сервіс - запорука успіху Вашого заходу".

Наш величезний досвід в організації заходів дозволяє нам займатися конференц-обслуговуванням на всіх етапах його організації та проведення.

Проведення конференцій зазвичай вимагає чималих капіталовкладень. Саме тому наша команда підходить до організації такого роду заходів з особливою скрупульозністю і увагою, щоб надане обслуговування не лиш відповідало, а й перевершувало очікування замовника, залишаючи виключно позитивне враження у учасників даного заходу.

Ми будемо раді надати Вам високоякісне обладнання для організації Вашої конференції незалежно від місця і часу. Наші фахівці підготують для Вас індивідуальну пропозицію, що відповідає Вашим вимогам і запланованому бюджету.

На підготовчому етапі ми ретельно опрацьовуємо логістику проведення конференції, щоб не випустити навіть найменші деталі і досягти поставленої замовником мети.

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ.

"Наша мета - скоротити шлях від ідеї до результату!".

Наша компанія організує заходи будь-якої складності і з легкістю допоможе Вам визначитися з вибором місця його проведення.

Досвідчена команда наших співробітників контролює всі етапи проведення Вашого заходу.

Наша спеціалізована група фінансового менедженту завжди відкрита до діалогу з клієнтами для вирішення будь-якого роду фінансових питань до початку заходу. Ми переконані, що дотримання етики партнерських взаємин є запорукою успіху нашої роботи. Надаючи обслуговування завжди у рамках нашого контракту з Вами, ми діємо від імені саме Вашої компанії як Ваша внутрішня команда професіоналів з обслуговування того чи іншого заходу.

Наше завдання - представити Вашу компанію з найкращого боку і гарантувати максимальне повернення капіталовкладень після проведення того чи іншого заходу.

РОЗВАГИ

"Наповнюємо Ваш бізнес феєрверком радості".

Більше 20-ти років наша компанія займається плануванням і проведенням унікальних розважальних заходів Україною та за її межами.

Індивідуальний підхід в організації корпоративів, приватних вечірок, тематичних вечорів, благодійних зборів, інсентив турів - це головна мета роботи нашої команди. Вам достатньо повідомити нам лише деякі деталі запланованого заходу, і ми самі подвернемося до Вас з розгорнутою пропозицією, яка передбачає Ваші можливі побажання.

Якщо Ви впевнені у виборі типу заходи, ми порадимо саме те, що потрібно Вашій компанії і цільовій аудиторії згідно заданого бюджету.

Компанія "АРКТУР" готова допомогти в підборі професійних музикантів, акторів, забезпечити послуги тамади, запросити відомих зірок, організувати виступи танцювальних колективів різноманітних стилів і напрямків, артистів комедійного і оригінального жанрів і багато іншого.

ІНСЕНТІВ ПРОГРАМИ.

"Незвичайні рішення - ключ до перемоги".

Одним з найпопулярніших напрямків в діловому туризмі є вміле поєднання бізнес програм з інсентив турами і відпочинком. Дана практика дозволяє мотивувати до довгострокового співробітництва не тільки Ваших клієнтів, але і самих співробітників компанії.

Ми завжди готові допомогти Вам внести нотку різноманітності і неординарності в Ваш захід.
Основною метою, яку ми ставимо перед собою при проведенні різного роду інсентив програм, є значне поліпшення робочих показників і активний розвиток організаційної структури Вашої компанії. Можливості компанії "АРКТУР", а також безліч надзвичайних ідей, можуть бути з успіхом втілені саме у Вашому інсентив проекті, згідно запланованого бюджету і Ваших побажань.

ХАРЧУВАННЯ. КЕТЕРІНГ.

"Ключ до серця Вашого клієнта - наше професійне обслуговування".

Ми пропонуємо Вам організацію харчування під час проведення офіційних і неофіційних заходів в готелях і ресторанах України (банкет, фуршет, обід, вечеря, кава-пауза, коктейль і т.д.), виїзне ресторанне обслуговування, а також організація фуд кортів під заходи.

Наші можливості дозволяють нам задовольнити найскладніші запити, надаючи при цьому бездоганний сервіс.

КОМАНДОФОРМУЮЧІ ПРОГРАМИ.

"Креативність наших рішень для збільшення продуктивності Вашої команди".

Ми готові надати Вам величезний вибір розроблених нами командоформуючих програм, незалежно від розміру групи і бюджету заходу.

Досвідчені фахівці нашої компанії готові запропонувати Вам неординарні ігри та розваги, спрямовані на спілкування і підтримання командного духу в колективі, що, безсумнівно, позитивно вплине на подальшу спільну роботу співробітників.

Наші програми з вдосконалення організаційної структури компанії дають фантастичні результати щодо зародження справжнього командного духу і появі здорової конкуренції в колективі.

ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ.

"Ми з Вами завжди рухаємось в одному напрямку!".

Компанія "АРКТУР" може з готовністю надати транспортні послуги у будь якому куточку України та у світові, на комфортабельних і сучасних автомобілях, мікроавтобусах, автобусах (з різною кількістю місць). Наші офіси в Києві, Одесі, Львові строго контролюють надання всіх транспортних послуг в рамках заданих програмою маршрутів Україною.

Будемо раді отримати Вашого листа з питаннями чи запитом на адресу corporate1@arktur.ua. Більше інформації про наші інсентів програми доступні за посиланням на наш сайт https://miceukraine.com.ua
Slide content
Slide content
Slide content