Тур "Палаци Одеси" - Палаци сім'ї Толстих, Потоцьких і Гагаріних

  • Дворец Толстых Одесса_Интерьер
  • Дворец Толстых Одесса_Лестница
  • Дворец Толстых Одесса_Фасад
  • Литературный Музей_Дворец Гагарина Одесса
  • Художественный Музей_Дворец Потоцких Одесса
  • Художественный Музей_Дворец Потоцких Одесса_Залы
Body

ПалациОдеси - Палаци Потоцьких, Толстих і Гагаріних

Палаци Одеси. Деталі Туру.

Під час екскурсії у вас буде можливість відвідати палаци Толстих, Потоцьких та Гагаріна. Під час екскурсії по палацу Толстих, де колись жила одна з найзнаменитіших родин Одеси, ви відвідаєте головний Білий зал, де сім'я Толстих організовували концерти за участю відомих скрипалів, піаністів, співаків; побачити найцікавіший експонат - легендарний рояль Франца Ліста, на якому великий композитор давав концерти в Одесі; почути розповіді про членів сім'ї і їх внесок в розвиток Одеси. У будинку родини Потоцьких сьогодні розташований Одеський художній музей з багатою колекцією живопису, починаючи від середньовічних ікон до творів сучасних одеських майстрів. Будинок князя Гагаріна також в даний час є державною власністю і в даний час є домом для експозицій Одеський державного літературного музею.

Палац Толстих - Архітектурний музей

Архітектурний музей був заснований в 1875 році - це був перший музей подібного роду на території колишньої Російської Імперії. Тут більше 160 000 експонатів. Вони складають основу одного з найбільших джерел інформації про стародавньої історії Північного Причорномор'я. У музеї зібрана багата колекція археологічних пам'яток первісної і класичної культури, реліквій Стародавнього Єгипту, Стародавньої Греції та Риму, а також є велика і цінна колекція монет і медалей. Кращі античні скульптури представлені у вестибюлі будівлі, спеціально побудованого для музею в 1883 році. Експонати, представлені в першому і другому залах, відносяться до давнього періоду історії: від появи перших людей до другого тисячоліття до нашої ери. Родзинкою є Золота кімната, в якій є прикраси, монети ранніх причорноморських цивілізацій, в тому числі перші слов'янські монети святого Володимира (10 століття нашої ери).

Палац Потоцьких - Художній музей

Російське і українське мистецтво добре освітлено в Художньому музеї, який знаходиться в одному з найкрасивіших палаців Одеси - палаці Потоцьких. Його лабіринт з більш ніж 15 кімнат на 2 поверхах зберігає скарби, від російських ікон 15 століття і класичних робіт до творів сучасних одеських художників, що розвивають як реалістичні, так і авангардні напрямки. В експозиції представлені картини І. Айвазовського, О. Сарасова, І. Крамського, І. Рєпіна, М. Врубеля.

Палац Сім'ї Гагаріних - Літературний Музей

Літературний музей був відкритий в 1977 році на базі Палаці графів Гагаріних. Палац, побудований в кінці 19 століття за проектом архітектора Л. Оттона, був переданий в дар Одеському літературно-театральному об'єднанню. Колекція музею налічує понад 40 000 експонатів. У ньому представлені твори українських, російських, польських, єврейських, болгарських письменників.

Вам можуть бути цікаві такі екскурсії від компанії "Арктур" в Одеському регіоні:

Веб-форма
Address
Telephone
FacebookTwitterShareShare