У Вас є груповий запит? АРКТУР Туроператор та ДМС буде радий вислати Вам пропозицію з розрахунком туру!

АРКТУР Туроператор та ДМС надає повний пакет туристичних послуг для разнічних категорій клієнтів з усього світу, як індивідуальних, так і групових. Організація обслуговування для групових клієнтів - один з основних видів нашої діяльності. Ми обслуговуємо понад 1000 груп з різних країн світу щорічно протягом багатьох років, надаючи їм на всій території України проживання, транспорт, екскурсійні послуги і харчування, конференц-послуги та послуги інсентив-тревел, обслуговуємо заходи і забезпечуємо цілодобову кліенскую підтримку. Наша команда з обслуговування груп складається з фахівців, які опанували як мінімум дві іноземні мови, зокрема англійську (всі співробітники вільно володіють цією мовою), турецьку, іспанську, німецьку і володіють глибокими знаннями культурних особливостей певних ринків, звідки приїжджаю наші клієнти. Це ноу-хау безцінне для нас, дозволяючи нам надавати високий рівень обслуговування в залежності від реальних потреб і переваг клієнтів. АРКТУР Туроператор та DMC є преференційним партнером широкого кола міжнародних туроператорів і оптовиків туристичних послуг, які відправляють своїх туристів в Україну. Ми експерти в плануванні логістики туру на основі комбінації наших знань маршруту, особливостей туристичного продукту, який ми пропонуємо, і інформації, яку ми отримуємо від наших партнерів щодо уподобань клієнтів. Таким чином, ми можемо зробити поїздку ваших клієнтів в Україні дійсно незабутньою!

АРКТУР Туроператор та ДМС, з офісами в ряді міст України та головним офісом в Києві, надає обслуговування в будь-якому куточку України. В нашу інфраструктуру входить спеціальний відділ контрактування підрядників, який контролює тарифи нашої компанії на проживання та послуги в нашому регіоні та спеціальний департамент обслуговування, який допомагає нам моніторити якість послуг, що надаються. Все це дає нам можливість запропонувати нашим клієнтам конкурентні ціни на послуги та забезпечити їх високу якість.

Ми будемо дуже раді підготувати для Вас пропозицію і прорахувати програму туру. Якщо у Вас група менше 5 осіб, ми рекоммендуем Вам скористатися нашим онлайн модулем бронювання турів і вибрати одну з пакетних програм, запропонованих на сайті. Якщо Вам потрібно індивідуально підготовлена програма або Ви плануєте відправити групу з більшою кількістю осіб, будь ласка, заповніть форму нижче, надавши нам всю наявну у Вас інформацію щодо запланованої поїздки, і ми зв'яжемося з Вами з докладним пропозицією найближчим часом.

address
Name and surname
Telephone