UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

API/XML Інтеграція

Для Тур Агентств та Корпоративних клієнтів

Ми надаємо можливість партнерам, які зацікавлені в отриманні повного портфоліо наших готелей та оновлення тарифів та квот номерів у режимі реального часу, підключитися до нашої системи по прямому каналу XML. Зв’язок між системою партнера та Системою SMARTBooker здійснюється шляхом обробки XML-повідомлень з використанням стандартних Web-протоколів.

Для підключення необхідно :
  • Підписання договору про нерозголошення;
  • Обробка командою партнера АПІ Специфікації системи, документацію якої ми надаємо після підписання договору
  • Тестування та сертифікація підключення з використання тестової платформи
Якщо Ви хотіли б отримати більше інформації або зробити заявку на інтеграцію з нами, будь ласка, заповніть форму нижче

Для Готелів та Систем Управління Каналами (Channel Managers)

Якщо Ви уявляєте готель, вже працюєте з нами або ж хотіли б розпочати співпрацю, крім роботи в рамках звичайної туроператорської діяльності, ми пропонуємо підключити Вас до нашої онлайн платформі продажу номерів у готелях України, щоб забезпечити максимальне відображення контенту Вашого готелю нашим численним партнерам і клієнтам.
Ви можете підключитися до нашої системи, керуючи номерним фондом і тарифами безпосередньо в інтерфейсі для постачальників нашої системи SmartBooker.
Якщо ж Ви використовуєте інструменти управління каналами

YieldPlannet

,

Travelline

та

SistemOtel

, Ви можете додати нашу систему як канал для оновлення даних за Вашими тарифами і наявності номерів в наших онлайн ресурсах.
Якщо Ви працюєте з іншими інструментами управліннями каналами і хотіли б працювати з нами, будь ласка, заповніть форму запиту нижче, і ми обов'язково відпишу Вам з деталями можливості підключення.