UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Про нас

 • ТОВ АРКТУР

  Ми обожнюємо Україну і хочемо Вам показати її красу

  ТОВ Арктур є провідним повністю ліцензованим українським Туроператором та Компанією з Управління Туристичними Напрямками (DMC) з офісом у Києві, яка надає послуги згідно міжнародних стандартів груповим та індівідівідуальним туристам в Україні. Наша мета - зробити все можливе, щоб Україна стала одним з найбільш привабливих світових туристичних регіонів! Наші турпродукти належать, перш за все, до сфери культурно-пізнавального туризму і включають: екскурсійно-пізнавальні тури по країні з відвіданням об'єктів ЮНЕСКО; історично-пізнавальні тематичні тури; культурологічні тематичні тури з відвіданням театрів, концертів тощо. Крім того, ми розробляємо та пропонуємо тури для любителів природи; тури для любителів українського фолькльору; тури, що поєднуюсь екскурсійну програму з відпочинком та рекреацією у спа-резортах Украни; фото-тури Україною, фестивальні тури, гастро тури, активний туризм ,тощо.
  Нижче наведено деякі кількісні показники результатів діяльності компанії Арктур датовані 2020 роком - до початку епідемії ковіда та широкомасштабної імперської війни, розв'язаної "Росією" проти України.
  24+
  РОКІВ У ТУРИСТИЧНІЙ ГАЛУЗІ ТА СЕГМЕНТІ 'MICE'
  20+
  БАГАТОМОВНИХ СПЕЦИАЛІСТІВ
  7000+
  МІЖНАРОДНИХ КЛІЄНТІВ ЩОРОКУ
  300+
  MICE ТА СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ЩОРІЧНО
  1000+
  ПРЯМИХ КОНТРАКТІВ З ГОТЕЛЯМИ

  Напрямки Продаж компанії АРКТУР

  Рішення з онлайн-продажів та технології подорожей

  АРКТУР є піонером у галузі систем онлайн-бронювання подорожей в Україні. У 2004 році ми запустили першу версію нашої власної CRS, попередника нашої теперішньої системи, у якій вже використовуються новітні сучасні технології розробки програмного забезпечення. (CRS - Computer or Central Reservation System / Комп'ютерна або Центральна Система Резервування). За цей напрям бізнесу відповідає Департаменту з Розвитку Бізнесу та Онлайн-Продажів.

  Цей Департамент обслуговував і продовжує обслуговувати значні обсяги продажів готелів в Україні та за її межами. Усі ці продажі генеруються широкими каналами продажів, інтегрованими з нашою CRS, включаючи такі технології продажу, як GDS (Глобальні Cистеми Резервування), IDS (Інтернет Системи Резервування), OTA (Онлайн-Туристичні Агенції), місцеві та міжнародні туристичні агенції та TMC (Компанії Управління Подорожами), а також наш власний канал B2C/B2b. Зокрема, у 2006 році АРКТУР стала представником Pegasus Solutions Switch, який надає послуги підключення GDS широкому спектру українських готелів. Наша унікальна CRS пропонує безперебійне рішення для підключення готелів, що значно підвищує еффективність їхнього доступу до клієнтів всього Світу. Система також працює як Банк місць розміщення для наших численних онлайн і офлайн клієнтів. (З можливістю прямих підключень – для отримання додаткової інформації дивіться розділ "API/XML Інтеграція").

  Ми пишаємося тим, що маємо команду креативних ІТ-розробників, які допомагають нам втілювати всі наші складні ідеї, досягати цілей нашої компанії та робити все це можливим!

  Щоб зв'язатися з нашими спеціалістами, в першу чергу, зверніться особисто до Катерини Крат-Яйла - Директора Департаменту з Розвитку Бізнесу та Онлайн-Продажів за адресою kkrat@arktur.ua.

  Групові туристичні подорожі

  ТОВ "АРКТУР" надає послуги для груп з усього світу з моменту свого заснування у 1994 році. Ми здатні організовувати та обслуговувати різні типи груп за підтримки операційно-сервісного відділу, відповідального за всі заброньовані послуги для наших клієнтів. Асортимент продуктів для груп починається з наших власних пакетних турів, які ви можете замовити онлайн на www.arktur.ua. Крім того, ми пропонуємо відпочинок у містах, індивідуальні програми дозвілля та культури, тури за особливими інтересами, річкові та чорноморські круїзи, послуги для спортивних груп, а також MICE події. Ми пишаємося тим, що є постачальником, котрого обирають елітні футбольні клуби за межами України, надаючи їм готельні послуги, інші туристичні послуги та бек-офісну підтримку для команд, уболівальників, спонсорів і ЗМІ. Так, як це було, наприклад, у кваліфікаційних раундах і у фіналі Ліги чемпіонів 2018 року.

  Наша команда складається з багатомовних, досвідчених та ефективних професіоналів туристичної галузі. Зв’яжіться з нами для організації та підтримки вашої наступної групи! Ви можете надіслати нам свої запити за адресою sales@arktur.ua. Ми будемо раді вітати Вас і ваших клієнтів в Україні!

  M.I.C.E.

  Портфоліо MICE подій компанії АРКТУР містить достатню кількість фактів плідної співпраці з українськими та міжнародними клієнтами з розробки, організації та менеджменту різноманітних заходів, включаючи повний спектр корпоративних послуг для бізнес-клієнтів. Ми здатні забезпечити високий рівень проведення таких заходів спираючись на використання багаторічного колективного досвіду, знання та підтримку команди MICE компанії у поєднанні з глибоко вкоріненою позитивною етикою персонального обслуговування. Ми маємо значний досвід у проведенні MICE подій у наступних сферах:

  • Корпоративні зустрічі
  • Наукові зустрічі
  • Запуск продукта
  • Конференції та семінари
  • Мотиваційні програми
  • Активний відпочинок
  • Корпоративні святкування
  • Заходи зі створення команди
  • Церемонії нагородження

  Якщо ви зацікавлені у заохочувальних подорожах по Україні, коли ви відкриваєте унікальні можливості для прояву захоплення від подій та пригод, а також отримуєте насолоду від професійно організованих та плідно проведених подій у нещодавно відкритих бізнес-готелях світового класу, то повідомте про це нам - і ми постараємося надати вам програму, наповнену ефективним заходами відповідно до ваших вимог. Ми будемо раді задовольнити ваші потреби в Україні!

  Зв'яжіться з нашою командою MICE електронною поштою corporate1@arktur.ua

  Ділові подорожі по всьому світу

  АКТУР має понад 15 років досвіду надання українським і міжнародним туристичним компаніям та корпоративним клієнтам ряду послуг щодо забезпечення ділових поїздок, включаючи розміщення у готелях, транспорт, харчування, послуги гіда, авіа- та залізничні квитки по всьому світу. Ми маємо 1000+ прямих контрактів з готелями з миттєвим підтвердженням бронювань, співпрацюємо з затвердженими представництвами надання інших туристичних послуг як в Україні, так і поза її межами. Наші українські готелі можна забронювати онлайн через наш B2b/B2c GUI-інтерфейс на Веб-сайті www.arktur.ua. Відомості про можливості розміщення клієнтів у готелях також доступні для завантаження у сторонні автоматизовані системи за допомогою XML інтерфейсу - додаткову інформацію див. у розділі API/XML Connectivity у футері цього Веб-сайту. Різні окремі та комплексні туристичні послуги у межах бізнес-туризму можуть бути замовлені у офлайн режимі за адресою inquiry@arktur.ua.