UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Партнерство

ТОВ «АРКТУР» - це провідна українська компанія з обслуговування подорожей зокрема для MICE та корпоративного сегменту (Destination Management Company) з головним офісом в Києві та представництвом у Львові, яка була заснована в 1994 році. ТОВ «АРКТУР», що належить до міжнародної групи компаній АСЛА з головним офісом в Великобританії, надає обслуговування, як для сегменту корпоративних, спеціалізованих та ділових поїздок, так і для сегменту туризму з метою відпочинку, як в Україні, так і по всьому світу на найвищому рівні, згідно міжнародних норм та стандартів. Наша команда складається з 25 професіоналів, що вільно володіють декількома іноземними мовами та мають 10-25 річний досвід роботи у галузі туризму та обслуговування корпоративного та конференц сегменту.
Якщо Ви є представником організації та бажаєте отримати більше інформації про наши послуги чи якщо у Вас є конкретний запит на прорахунок обслуговування, будь ласка, заповніть форми нижче.
Якщо Ви хотіли б зкористатися нашими послугами як індивідуальний клієнт чи група клієнтів, будь ласка, перегляньте наші пропозиції туров та розміщення за домомогою модуля бронювання на нашому сайті, або надійшліть нам свій запит, скориставшись формою запиту

Країна *Місто *
Назва компанії *Ім'я контактної особи *
Ваша посада *
Виберіть
Ваш веб сайтЕл. адреса *
Поштова АдресаНомер телефона *
Коментарі