UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Київ, Україна

Загальна інформація про Київ, столицю України, штаб-квартиру компанії АРКТУР

Київ, столиця України, в якому знаходиться головний офіс компанії "АРКТУР" - це місто з більш ніж 1500-річною історією, столиця Стародавньої Київської Русі, «Мати міст руських». Чудова архітектура міста, старовинні золотоглаві собори і численні парки по обидві сторони могутньої ріки Дніпро викликають захват у туристів. Під час екскурсії містом у Вас буде можливість відвідати славетний Андріївський узвіз, де численні художники і майстри пропонують свої роботи; Золоті ворота - залишки величезної стіни, яка була зведена в 10 столітті для захисту міста, будівля Парламенту, розташована в красивому парку і ін. Метро пов'язує практично всі райони величезного міста і забезпечує швидкий і зручний доступ до різних його куточків. Річка перетинає місто в напрямку з півночі на південь; Старе місто розташоване на високому правому березі, а нові райони займають лівий берег. У Старому Києві (Верхньому місті), збереглося багато пам'яток архітектури, які демонструють мистецтво будівельників і культуру українського народу починаючи з 10 століття нашої ери. Хоча місто змінило свій вигляд на сучасний, ніщо не може зменшити велич його історичних пам'яток і красу могутнього Дніпра. Одним з найстаріших районів Старого міста є Печерськ. Його назва тісно пов'язана з монастирем Києво-Печерської Лаври ( «Печерска» від слова печери), найзначнішим монастирем стародавньої держави Київська Русь, одним з 6 святинь і культових споруд православного християнства.

Хрещатик та Майдан Незалежності

Хрещатик - це головна і найпопулярніша вулиця Києва. Хрещатик кілька разів реконструювався і сьогодні є одним з найкрасивіших місць столиці, де дух головного ділового центру столиці прекрасно поєднується з неповторним історичним і архітектурним «ароматом» 19 століття. Вулиця веде до головної площі міста - Майдану Незалежності, який з 2004 року став центром усіх найважливіших політичних подій в історії сучасної України, включаючи Помаранчеву революцію 2004 року і Революцію Гідності 2014 року, стаючи, таким чином, символом української Незалежності. Після трагічних подій 20 січня 2014 року, коли під час Революції Гідності, широко відомої як Євромайдан, загинуло понад 100 мирних жителів, на Майдані Незалежності було встановлено величезний меморіал з фотографіями загиблих. Алея Пам'яті проходить по всій вулиці Героїв Небесної Сотні, що бере початок з Майдану Незалежності. Після цих трагічних подій Майдан, який до 2014 року був популярним місцем для прогулянок і зустрічей з друзями, центром вуличної музики, джерелом нових позитивних емоцій, назавжди змінився і став місцем пам'яті про героїв Небесної Сотні.

Майдан Незалежності, безумовно, є одним з головних пам'яток Києва, яку обов'язково необхідно відвідати

У вихідні Хрещатик перетворюється в пішохідну зону, і люди можуть гуляти прямо посередині вулиці. Вечірнє життя Хрещатика, з його нічними клубами і ресторанами, буде приємним доповненням до ваших денних вражень про місто.

Андріївський Узвіз та Андріївска Церква

Андріївський узвіз відомий своєю богемної атмосферою. Яка б не була погода, ви завжди можете побачити, як художники виставляють свої роботи. Це найкраще місце для покупки сувенірів, зроблених українськими майстрами. Андріївський узвіз став традиційним місцем проведення ярмарків, фестивалів, концертів і Днів Києва. Багато музеїв і картинних галерей розповідають історію цієї легендарної вулиці, як і всього Києва. Численні магазини, студії та кафе - все, що ви тут знайдете, ідеально підходить для повноцінного відпочинку.

Головна прикраса вулиці - Андріївська церква. Вона був спроектована відомим італійським архітектором Бартоломео Растреллі і є прекрасним зразком архітектури бароко 17 століття. Особливим є цінний інтер'єр церкви з численним різьбленням і іконостасним розписом.

Давня легенда говорить про те, що саме на цьому місці апостол Андрій Первозванний під час своєї подорожі по Дніпру в першому столітті нашої ери поставив Хрест і сказав, що тут перебуває благодать Божа і буде зведене прекрасне місто. Уже після заснування Києва і Хрещення Русі на цьому місці будовані храми, які були переважно дерев'яними, тому неодноразово були зруйновані, і побудовані знову. Саме тому, за наказом імператриці Єлизавети Петрівни, в 1749 році було закладено основу кам'яного храму. Проект цього собору був створений придворним архітектором Растреллі, але керівництво будівництвом було покладено на місцевого військового архітектора Івана Мічуріна. Андріївська церква підноситься над всім Подолом (нижнім містом Стародавнього Києва) на крутому правому березі Дніпра. Сьогодні цей храм залишається одним з найпомітніших будівель міста - прямо до нього піднімається Андріївський узвіз. На сьогоднішній день ця будівля залишається єдиною збереженою будівлею на території України, яку було побудовано за проектом Растреллі. У будівництві брали участь багато майстрів України та Росії, які займалися розписом і обробкою будівлі До головних святинь собору Андрія Первозванного відносять частку мощей апостола Андрія і чудово оформлене Євангеліє, подароване імператором. В даний час собор діє - в ньому щодня проводяться служби УПЦ Київського патріархату.

Володимир Хрестителю Русі

На схилі Володимирської гори над Дніпром стоїть пам'ятник Великому князю Володимиру, якого ще називають Хрестителем Русі. Саме він запровадив християнство в Київської Русі в 988 році нашої ери. Бронзова статуя Великого князя Володимира була встановлена в 1853 році.

Золоті Ворота

Ворота були головною частиною комплексу укріплень міста, побудованого в 1037 році. Комплекс позначав межі старого Києва за часів великого князя Ярослава. Протягом століть він служив лінією захисту від безлічі ворогів. Цей важливий історичний пам'ятник був перебудований в 1983 році. Сьогодні в ньому знаходиться музей Золоті ворота, який відкритий для всіх бажаючих поринути в атмосферу середньовічної Русі.

Києво-Печерська Лавра

Монастир Києво-Печерська лавра, внесений до списку пам'яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (UNESCO)- один з найстаріших монастирів Київської Русі, історичний пам'ятник 11го століття нашої ери. Це найсвятіше місце в місті, духовний центр України і другий Єрусалим для православних християн. Лавра була побудована понад тисячу років тому над лабіринтом печер. Перші храми розташовувалися під землею. Пізніше над печерами було збудовано золотоглаві храми, а багатокілометрові печери були перетворені в некрополь православних святих. У тіні підземних склепінь покояться мощі 123 праведників, зарахованих до ліку святих. Сьогодні їх мощам поклоняються тисячі православних християн з усього світу. Вчені не можуть пояснити, як людські тіла перемагають час і не розкладаються без бальзамування. Ще один феномен - унікальні старовинні фрески, що збереглися на стінах лабіринту.

Софіївський Собор

Вчені вважають, що Софіївський собор у Києві - прекрасний зразок синтезу різних видів мистецтва, що відображають славу і велич Київської Русі. Архітектурний ансамбль Святої Софії включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (UNESCO). Київська Софія, побудована в XI столітті за указом великого князя Ярослава Мудрого, була центром духовного, політичного, соціального і культурного життя Київської Русі. Тут коронували київських князів, приймали іноземних послів і підписували важливі міждержавні договори. Саме тут великий князь Ярослав заснував першу бібліотеку в цій частині світу. Софія також служила місцем поховання вищої знаті і духівництва. У соборі досі зберігається саркофаг Ярослава Мудрого. Великий князь Ярослав - видна фігура в історії Київської Русі. Саме він налагодив тісні династичні відносини з провідними європейськими країнами того часу. Його дочка Анна стала королевою Франції (Анн де Руссі) в 1050-х роках. Її статуя досі є одним з головних прикрас Олександрівського мосту в Парижі.

Михайлівський Золотоверхній Собор

Реконструкція Михайлівського Золотоверхого собору стала символом істинного духовного відродження України. Михайлівський собор, один з найкрасивіших соборів Києва, з XII століття надихав воїнів на захист Київської Русі від іноземних загарбників. Однак собор був знесений під час атеїстичних кампаній комуністичного режиму в 1930-х роках. У 2000-2001 рр. турботливими руками українських архітекторів собор реконструювали в суворій відповідності з оригінальним проектом. Сьогодні він щодня вабить і зачаровує тисячі відвідувачів своєю первозданною красою.

Пам'ятник княгині Ользі

Велика княгиня Ольга правила Київською Руссю в період 945 - 964 рр. Ольга була мудрим і енергійним правителем, який зумів об'єднати раніше роз'єднані селища в добре організовану процвітаючу державу Київська Русь. Ольга була першим правителем, який прийняв християнство на Русі. Скульптурний ансамбль являє княгиню Ольгу в оточенні фігур апостола Андрія Первозванного і великих античних вчених Кирила і Мефодія, відомих як творців кирилиці.

Римсько-католичний собор Святого Миколая

Собор побудований в 1899-1909 роках видатним київським архітектором Владиславом Городецьким. Цей величний архітектурний шедевр, побудований в традиційному готичному стилі, виділяється з архітектурного ансамблю прилеглих будівель. Його можна вмить впізнати , побачивши дві гострі башні, які виходять високо у небо. Сьогодні це діючий католицький собор, а також концертний зал, який чекає всіх, хто любить органну музику.

Володимирський собор

Православний храм, побудований в 1882 році, відрізняється рисами неовізантійського архітектурного стилю. Інтер'єр, оформлений відомими місцевими та зарубіжними художниками, має значну художню цінність. Мозаїку викладали великі венеціанські майстри. Однак саме фантастичне в соборі - це хоровий спів, який ми настійно рекомендуємо не пропустити.

Мариїнський палац

Кремово-блакитний палац серед зелені чудового парку був побудований в 1750 році за проектом відомого італійського архітектора Растреллі як київська резиденція російської царської сім'ї. Сьогодні це офіційне місце проведення урядових прийомів, президентських зустрічей і міжнародних конференцій. Саме тут вручаються державні нагороди. Маріїнський палац також відкритий для групового відвідування туристів.

Дом з Хімерами архитектора Городецького

Це будівля, розташована в адміністративній частині міста, безумовно є одною з найцікавіших в Києві. Її побудував архітектор Владислав Городецький в стилі модерн. Фасад і дах особняка прикрашені статуями тварин, містичними фігурами і елементами полювання. Вся архітектурна композиція зачаровує своєю досконалістю і занурює в світ фантастики.

Національний театр Опери та Балету

Цей храм музики, відкритий в 1901 році, вже понад ста років приваблює глядачів майстерним виконанням відомих опер та балетів. Оркестр грає натхненно; виконавці вражають майстерністю виконання. Вистави в київському Національному театрі Опери та Балету завжди проходять на високому рівні і збирають велику кількість глядачів. Тут цінителі опери можуть насолодитися оригінальним ліричним і колоратурним сопрано примадонни Марії Стеф'юк, відомої не тільки тут, але і в італійському театрі Ла Скала.

Киевская Национальная филармония

Побудована в 1882 році і реконструйована на початку 2010-го, Київська Філармонія може похизуватися залам, які за акустичними якостями не має собі рівних в Києві. Шанувальники симфонічної та камерної музики можуть насолодитися концертами у виконанні Національного філармонічного оркестру і фестивалями класичної музики.

Національний Музей України у Другії Світовій Війні

Національний Музей Історії України у Другій Світовій Війні знаходиться у підніжжя величної 62 метрової титанової статуї Матері – Батьківщині, яка тримає у руках меч та щит масою в 12 тон. Статуя Матері – Батьківщини є однією з візитних карток Києва. Скульптура є частиною музею, яка символізує подвиг народу у війні. Автором монументу є скульптор Василь Бородай. Велика кількість скульпторів, архітекторів, науковців та робітників різних сфер приймали участь у створенні музею взагалі та монументу зокрема. Ідея та рішення створити музей війни виникла у 1943му році, у самому розпалі боїв за звільнення України від нацистських загарбників. Однак, через інші пріоритетні завдання, такі як відновлення та розвиток економіки країни та соціальні питання, введення проекту на стадію реалізації було відкладено до середини 1970х років минулого сторіччя. Фокусування на Українському факторі експозицій, інтерпретації історії одного з найбільших військових конфліктів 20го сторіччя та додавання до експозиції історії нових поточних подій Україно-Російської війни привели до необхідності зміни назви музею на Національний Музей Історій України у Другій Світовій Війні. Зміна набула чинності згідно постанови Міністерства Культури України 16 липня 2015го року. Колектив Національного Музей продовжує активну роботу щодо висвітлення гуманітарного аспекту трагедії війни.

Музей народної архітектури та побуту

У Музеї народної архітектури та побуту під відкритим небом в селі Пирогово представлено понад 150 дерев'яних будівель різних епох, привезених з усіх регіонів України. Музей є популярним місцем проведення народних гулянь та різних фольклорних фестивалів.

Прогулянка на катері по Дніпру

Не пропустіть чудову нагоду послухати музику дніпровських хвиль і побачити красу Києва з борту комфортабельного катера. Повз Вас будуть пропливати Золоті куполи Андріївської церкви, величний архітектурний ансамбль Києво-Печерської лаври, монументальна сталева фігура Батьківщини-Матері. Незалежно від погоди, річкова прогулянка по Дніпру з компанією АРКТУР стане незабутньою подією і подарує Вам багато приємних вражень. Катери відправляються з Київського річкового порту щогодини в сезон (навігація по Дніпру відкрита з квітня до початку жовтня).

Св. Кирилівська церква

За значущістю Кирилівську церкву можна порівняти з Софією Київською - це одна з найдавніших церков Києва, її історія налічує трохи менше тисячоліття. Зараз обитель входить до складу заповідника «Софія Київська» і є не тільки храмом, а й чинним музеєм під охороною ЮНЕСКО (UNESCO). Зведення церкви почалося в 1139 році після того, як на київський престол зійшов князь Всеволод Ольгович. Протягом 9 століть існування церкви, її неодноразово намагалися зруйнувати, скасовували, передавали різним відомствам і організаціям. Саме унікальні прадавні фрески сьогодні вважаються головним багатствоми Кирилівської церкви - їх прагнуть побачити багато туристів, які цікавляться пам'ятками Києва. Площа фресок, що збереглися з XII століття - 800 кв. м.

Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element