UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Курортне, Одеська область, Україна

Загальна інформація про поселення Курортне

Поселення Курортне - одне з найбільш сонячних морських курортів Одеського узбережжя, знаходиться прямо на березі Чорного моря і Будакського Лиману. Поселення Курортне з'єднане територіально з поселенням Приморське, що знаходиться поруч, фактично представляючи собою єдиний населений пункт. Відстань від Курортного до районного центру Білгород-Дністровський - 50 км, до Одеси - 80 км, а до ще одного відомого курорту Одеської області - Затоки - лише 18 км (30 хвилин на авто). Через віддаленість від Одеси, відпочинок в Курортному є більш затишним, ніж, наприклад, у Затоці. Курортне оточене чистими напівпорожніми затишними пляжами, які заповнюються відпочивальниками зазвичай у вихідні дні. Основні місця, де можливо зупинитися і відпочити в районі Курортного, це сама Будакська коса, з якої відкривається фантастичний вид на море прямо з вікон готелю, і центр поселення Курортне, розташованого над урвищем, з якого з гори відкривається захоплюючий вид на морську гладь. Поселення Курортне приваблює своїм особливим кліматом, повітрям і лікувальною гряззю. Золотиста пляжна коса, що йде в бік Сергіївки та розділяє лиман і море, піщані дюни, спокійне море, легкий морський бриз, чисте повітря Курортного зачаровують назавжди.

Клімат в поселенні Курортне

Поселення Курортне знаходиться в помірній кліматичній зоні. Клімат морський, лиманський. Великими перевагами даного регіону є лікувальна грязь Будакського Лиману. Найспекотніший місяць в Курортному - це липень. Згідно спостережень останнього десятиріччя, найтеплішою вода в морі біля узбережжя була на позначці 25.8°C. У літній курортний період, температура морської води в районі Курортного коливається від 21°C до 27.2°C, тому цей регіон дуже комфортний для купання. Пляжно-курортний період в Курортному триває з червня по вересень. Води і лікувальна грязь Будакського (Шаболатського) лиману приваблюють до цього регіону туристів з усієї України та ближнього зарубіжжя не тільки з точки зору комфортного та затишного відпочинку, а й з метою відновлення здоров'я. Загальна площа Будакського лиману становить 3200 гектарів, його довжина - приблизно 17 кілометрів, а ширина - в районі 1.5 кілометрів. Лиман відділений від моря піщаною косою від 80 до 200 метрів шириною. Через те, що середня глибина Лиману становить від 1 до 2-х метрів, його води швидко прогріваються, а температура води досягає до 33°C. Саме ці специфічні природні фактори і призвели до формування в Лимані мініралізірованной води і лікувальної грязі, застосування якої, згідно досліджень, покращує кровообіг і обмінні процеси, має анастезуючу та протизапальну дію, омолоджує організм, сприяє виведенню з організму радіонуклідів. Цілющі властивості лиману були науково відзначені ще в кінця 19го століття, в результаті чого на його березі була побудована перша грязелікарня в 1895 році.

Море та пляжі у поселенні Курортне

Чисте морське повітря, в оточенні хвойних і листяних парків, ідеальний піщаний пляж, пологий берег і достаток сонячних днів - все це сприяє чудовому відпочинку. До того ж Курортне - це всім відомий рай для дітей : тут спокійне зовсім не глибоке море з пологим дном. Курортне розташоване на стрімкому схилі, після якого йде пологий піщаний пляж і не глибоке тепле море. Готелі та пансіонати Курортного знаходяться як в самому поселенні, так і на березі, наприклад такі, як готелі «Салют», «Салют 3». Поселення Курортне знаходиться далеко від великих промислових зон, портів і великих міст. Якщо пройти метрів двісті уздовж берега, Вам відкриються пустельні піщані пляжі під обривом. Тут ви будете мати можливість відпочити в тиші і спокої та насолодитеся чистим морем. Відпочиваючим, які віддають перевагу більш активному відпочинку, припаде до душі пологий пляж, який іде в бік Будакській коси, з безліччю водних розваг, кафе і дискотек. Курортне Одеської області славиться унікальним мікрокліматом, чистим морем і повітрям, бессарабськими винами і фруктами.

Інфраструктура та розваги у поселенні Курортне

Бази відпочинку і пансіонати Курортного розташовані як на косі, безпосередньо біля берега моря, так і нагорі в самому поселення. Основна інфраструктура Курортного, магазини, кафе, продуктові і промтоварні ринки, розташовані нагорі. Досить різноманітні варіанти розміщення і ціни на проживання та відпочинок в Курортному. Починаючи від бюджетного класу до варіантів класу люкс. Пансіонати і бази відпочинку в Курортному з кожним роком покращують інфраструктуру і пропонують гостям комфортний відпочинок в досить широкому ціновому діапазоні. Хтось віддає перевагу відпочинку економ класу, але в прямій близькості до моря. А хтось віддасть перевагу піші прогулянкам і номерам класу люкс.

Транспортна розв'язка в поселенні Курортне

До Курортного можна дістатися на автомобілі (від Одеси менш, ніж за 2 години через Затоку і Приморське) або ж на одному з щоденних рейсових автобусів, які у великій кількості курсують в курортні періоди від Одеси, Білгорода-Дністровського і навіть з Києва. Через територіальну близькість Одеського регіону до кордону з Молдовою, в Курортне з різних регіонів Молдови йдуть рейсові автобуси та маршрутки.

  • Широта: 45.938735
  • Довгота: 30.300035

Інтернет та мобільний зв'язок у поселенні Курортне

Майже по всій території Курортного працюють такі оператори, як «Київстар» і Vodafone, Lifecell, які запустили 4G. Послуги зв'язку можна оплатити через термінали в супермаркетах і відділеннях банків. На Будакській косі зв'язок може бути трохи гірше, ніж в самому поселенні, однак у всіх місцях розміщення є доступ до інтернету Wi-Fi.

Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element