UAH
UAH
uk
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Арктур Ваш надійний партнер в Україні!

UAH
uk

Генічеськ, Україна

Загальна інформація про Генічеськ

Генічеськ (від тюркського слова «дженіче») - невелике курортне місто, адміністративний центр Генічеського району Херсонської області України, що знаходиться в степовій зоні, прямо на березі одного з найтепліших і дрібних морів в світі, Азовського моря.

Клімат у Генічеську

У Генічеську, розташованому в посушливій степовій зоні і оточеному приазовськими степами, морем і солоними озерами, помірно-континентальний клімат. Повітря сухе, тепле, збагачений йодом і бромом. Через степовій місцевості, часто буває вітряно. Липень є найтеплішим місяцем з температурою 23.6 градусів Цельсія, січень - найхолоднішим. Місто знаходиться в північно-західній частині узбережжя на Азовському морі, при в'їзді на косу Арабатська стрілка, з якої він з'єднаний автомобільним мостом через Тонкий протоку, що з'єднує в свою чергу Утлюкський лиман з Сивашем. Даний курорт дуже популярний серед сімей з дітьми, так як Азовське море є одним з найбільш дрібних і теплих морів в світ. Через маленьку глибини, Азовське море швидко прогрівається і, як результат, вже до середини травня температура води в морі біля берега становить +18 - +19 градусів Цельсія, а в найтепліші місяці, вода може прогрітися і до 27 градусів Цельсія. Кукортний сезон в Генічеську починається в травні і закінчується Оксамитовим сезоном в середині вересня. На відміну від таких курортів даного регіону, як Кирилівка, Арабатська Стрілка і Залізний порт, в яких немає промислового виробництва, в Генічеську є діючий порт, який використовується для видобутку морського піску і кормової черепашки.

Море та Пляжи Генічеську

У Генічеську штучно згладжені піщані пляжі з дрібними вкрапленнями маленьких частинок черепашки. Є так званий «Дикий пляж», який знаходиться прямо в межах міста. Пляжу дали таку назву через повної відсутності на ньому будь-якої інфраструктури для відпочинку, але тим не менше він користується популярністю серед жителів міста і туристів. У Генічеську є «Дитячий пляж», розташований в центрі Генічеська. Море в районі пляжу дуже дрібне, тому для того, щоб доросла людина зміг повністю зануритися у воду, йому доведеться пройти 150-200 метра від кромки води. «Дитячий» пляж більш облаштований, ніж «Дикий», так як є навіси від сонця, ряд маленьких кафе, тир і дитячі атракціони. У місті також є необладнані ділянки пляжу, які знаходяться ближче до Арабатській стрілці, за залізничним і автомобільним мостами. Незважаючи на те, що відпочиваючі купаються і там, ці пляжі і дуже придатні для купання, а берег і дно моря мулисте. Практично всі пляжі в місті громадські та безкоштовні, що, природно, негативно впливає на їх чистоту.

Інфраструктура та Розваги у Генічеську

У Генічеську, як і в будь-якому місті, інфраструктура розвинена непогано: є навчальні заклади, магазини і супермаркети (наприклад, мережі «АТБ»), аптеки (наприклад, цілодобові на пр. Миру, 132/2, пр. Миру, 64) , продуктові та речові ринки, філії провідних банків, в тому числі відділення ПриватБанку, Ощадбанку та Райффайзен Банк Аваль (з наявністю банкоматів відповідних банком), багато кафе і ресторанів. Серед популярних місць громадського харчування можна виділити:

  • Ресторан «Софія» (українську та європейську кухню) - знаходиться на вул. Дружби Народів / Махарадзе
  • Кафе швидкого харчування «Burger House» на проспекті Миру
  • Ресторан «Фрау Анна» (Німецька, Європейська кухня) Приморський бульвар, 33
  • Кафе домашньої кухні «Оазис» на вул. Дружби Народів / Махарадзе, 64
  • Кафе «Місячний блюз» (Європейська кухня і морепродукти) - знаходиться на вул. Курасова

У Генічеську основним місцем розваги є центральний парк імені Т.Г. Шевченко з різноманітними атракціонами і навіть колесом огляду. Однією з визначних пам'яток є краєзнавчий музей на вул. Відродження / Петровського 1, тематика якого спрямована на опис природи та історії регіону. У музеї є дві діорами - «Азовське море» і «Острів Бірючий»

Гаряче Джерело

Туристам, які відвідують Генічеськ, Арктур може запропонувати різні варіанти екскурсії, що знаходяться в радіусі від 14 до 90 км від міста.

Одним з таких варіантів є Гаряче джерело.

Це природне джерело, розташований в місті Щасливцеве, в 20 км від Генічеська, на території недобудованого оздоровчого комплексу «Inter Medical Eco City». Вода в джерелі цілюща мінеральна, б'є прямо зі свердловини, а її температура досягає +70 градусів Цельсія. Можливо купання в озері з цієї мінеральної термальної водою, яка допомагає в лікуванні хронічних запальних процесів, захворювань центральної нервової системи, серцево-судинної, шлунково-кишкового тракту і шкірних захворювань. Вхід на гаряче джерело безкоштовний. Поруч з джерелом є ринок, на якому можна придбати Сиваську сіль і лікувальну глину.

Аквапарк «Oasis»

Аквапарк "Oasis" був відкритий в 2017ом році в селищі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці, знаходиться в 14 км від Генічеська. В аквапарку, який займає закриту територію в 1.6 га, є два басейни - дитячий і дорослий, різні види водних атракціонів і добре розвинена інфраструктура. Час роботи Аквапарку щодня т з 10:00 до 18:30.

Дельфінарій «Оскар-Генічеськ»

Дельфінарій «Оскар-Генічеськ» був відкритий в 2014ом році, розташований в селищі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці, в 12 км від Генічеська У період курортного сезону в дельфінарії глядачам пропонуються шоу програми за участю морських тварин. В день є два сеанси, на 11:00 ранку і на 15:00, після яких можна поплавати з дельфінами або з зробити фото сесію. Один квиток для дорослого коштує від 220 грн. Діти до 4-х років обслуговуються безкоштовно. Вартість послуги плавання з дельфінами до 1350 до 2050 грн в залежності від часу (мінімум 5 хвилин).

Страусяча ферма

Ферма віддалена від Генічеська на 50 км і знаходиться за селищем Стрілецьке. Під час екскурсії на ферму відвідувачам пропонується огляд її території, на якій розводять понад 300 страусів. На фермі можна покуштувати страви зі страусиного м'яса, спробувати яєчню зі страусиних яєць.

Біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Заповідник воістину унікальний, його площа понад 33 тисячі гектарів, а на його території знаходиться понад 500 видів рослин і 3000 видів тварин. Заповідник «Асканія-Нова» знаходиться в 90 км їзди на машині від Генічеська і входить в сотню найвідоміших заповідників планети. Заповідник був закладений понад століття тому Фрідріхом Едуардовичем Фальц-Фейном.

Транспортна розв'язка у Геніческу

У Генічеську розвинене автобусне сполучення. З центральної автостанції Генічеська можна дістатися не тільки в багато населених пунктів Генічеського регіону, але і в безліч міст України, таких як Херсон, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Київ. Також в місті є залізнична станція і, відповідно, щоденне залізничне сполучення (пряме або з пересадками) з усіма основними українськими містами. З таких міст, як Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Ковель є потяг до станції Новоолексіївка, від якої до Генічеська ходить електричка (відстань приблизно 17 км). Для туристів, які вирішили відправитися в Генічеськ на своєму авто, можна видерти одну з двох трас: Одеса-Ростов (М14 / Е58) або Харків-Сімферополь (Е105), рухаючись до повороту з покажчиком «Генічеськ».

Інтернет та мобільний зв'язок у Генічеську

Практично у всіх закладах, таких як готелі та ресторани, є можливість підключення до VPN-інтернету. Якісно працюють оператори мобільного зв'язку, такі як Vodafone, LifeCell, KievStar. У таких магазинах, як супермаркети суті «АТБ», а також у відділеннях банків стоять термінали, через які можна оплатити за послуги зв'язку.

Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Picked gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element
Gallery element